zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 1

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Sady 1 786.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sady 1 786.00m2

· 1 786.00 m2 Działka na sprzedaż Sady

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Sady 1 786.00m2

Sady,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wylezin 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wylezin 926.00m2

budowlana · 926.00 m2 Działka na sprzedaż Wylezin

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

92 %
92 %
9.99
Działka Wylezin 926.00m2

Wylezin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRiLzAxYjM0YjEzXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siekierczyna 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siekierczyna 1 500.00m2

· 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Siekierczyna

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Siekierczyna 1 500.00m2

Siekierczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chorągwica 1 204.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chorągwica 1 204.00m2

budowlana · 1 204.00 m2 Działka na sprzedaż Chorągwica

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Chorągwica 1 204.00m2

Chorągwica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czułówek 26 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułówek 26 500.00m2

· 26 500.00 m2 Działka na sprzedaż Czułówek

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Czułówek 26 500.00m2

Czułówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 866.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 866.00m2

budowlana · 866.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

634 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Michałowice 866.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Rząska 3 600.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 3 430.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 3 430.00m2

budowlana · 3 430.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Brzozówka Korzkiewska 3 430.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

budowlana · 750.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Budy-Grzybek 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Budy-Grzybek 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Budy-Grzybek

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Budy-Grzybek 1 000.00m2

Budy-Grzybek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Smołdzino 602.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smołdzino 602.00m2

rekreacyjna · 602.00 m2 Działka na sprzedaż Smołdzino

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Smołdzino 602.00m2

Smołdzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borki 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borki 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Borki

brak oceny

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Borki 2 500.00m2

Borki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Leśnica 1 437.00m2, działka na sprzedaż

Działka Leśnica 1 437.00m2

budowlana · 1 437.00 m2 Działka na sprzedaż Leśnica

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Leśnica 1 437.00m2

Leśnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Leśna 6 588.00m2, działka na sprzedaż

Działka Leśna 6 588.00m2

rolna · 6 588.00 m2 Działka na sprzedaż Leśna

brak oceny

164 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Leśna 6 588.00m2

Leśna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pisarzowice 2 232.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pisarzowice 2 232.00m2

budowlana · 2 232.00 m2 Działka na sprzedaż Pisarzowice

brak oceny

525 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Pisarzowice 2 232.00m2

Pisarzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pisarzowice 1 124.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pisarzowice 1 124.00m2

budowlana · 1 124.00 m2 Działka na sprzedaż Pisarzowice

brak oceny

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Pisarzowice 1 124.00m2

Pisarzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pisarzowice 1 108.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pisarzowice 1 108.00m2

budowlana · 1 108.00 m2 Działka na sprzedaż Pisarzowice

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Pisarzowice 1 108.00m2

Pisarzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

rolna · 3 597.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

rolna · 3 085.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ciche 925.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ciche 925.00m2

budowlana · 925.00 m2 Działka na sprzedaż Ciche

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ciche 925.00m2

Ciche,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0NzdlXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niedzica 6 668.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niedzica 6 668.00m2

rolna · 6 668.00 m2 Działka na sprzedaż Niedzica

9.99

118 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niedzica 6 668.00m2

Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudawa 1 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudawa 1 900.00m2

budowlana · 1 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rudawa

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudawa 1 900.00m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 1 360.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 1 360.00m2

budowlana · 1 360.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

128 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobranowice 1 360.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płaza 22 110.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płaza 22 110.00m2

ul. Podlas inna · 22 110.00 m2 Działka na sprzedaż Płaza

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Płaza 22 110.00m2
Podlas
Płaza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy